Náhradní plnění

Co je náhradní plnění:  

Náhradní plnění ve smyslu § 81 zák. 435/2004 sb. je variantou splnění zákonné povinnosti pro společnosti s více jak 25 zaměstnanci, kterým tento zákon ukládá zaměstnávat minimálně 4% osob se zdravotním postižením.  

Pokud společnost nesplňuje tuto zákonnou povinnost zaměstnáním odpovídajícího počtu osob se zdravotním postižením, musí jí splnit odvodem daně do státního rozpočtu nebo odebíráním zboží nebo služeb od firem, které tyto osoby zaměstnávají - tzv. náhradní plnění.  

  

Pakliže chcete při nákupu zboží uplatnit náhradní plnění, jsme schopni jej pro Vás zajistit.  

Naše společnost je přímým zaměstnavatelem zdravotně postižených osob, plníme podmínky zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti § 81 a můžeme poskytovat náhradní plnění. 

Coby poskytovatel náhradního plnění musíte od 1. 1. 2012 vést evidenci o svých odběratelích a zakázkách.
Před nákupem v režimu náhradního plnění, je nutné nás o této skutečnosti informovat při nákupu přes e-shop například v poznámce při objednávce a v našem kamenném obchodě k Vašemu prodejnímu dokladu zaregistrovat Vaši firmu do naší evidence.  

Košík je prázdný

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Měna
 
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
0
Měna
 
 
© Notebook-Adapter.cz